День захисника України

Вже багато років у нашій школі проводиться свято до Дня захисника України. Як правило, воно проводилося 14 жовтня, або в інший день, оскільки парламент минулого року визначив цей день, як святковий і вихідний. Ще день 14 жовтня визнається, як День українського козацтва, у цьому році святкували 77 річницю створення на Волині армії УПА. Цей день є великим релігійним святом Покрови Пресвятої Богородиці як у православних, так і греко-католиків. Тим більше, що храм Покрови на Личаківській на чолі з парохом о. Іваном Мазуркевичем є нашою парафіяльною церквою.

Вже три роки поспіль ми на свято Покрови проводимо конкурс "Пісні, народжені війною". І ось 16 жовтня учні 5-11 класів змагалися за призові місця у цьому конкурсі. Загальна оцінка його - відмінна. Велика заслуга у підготовці цього конкурсу належить музичному керівнику, учителю-методист ... Читати далі »

Просмотров: 395 | Добавил: F0b0s | Дата: 18.10.2019 | Комментарии (0)