ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ

Безпечне освітнє середовище є місцем, де зустрічаються і взаємодіють не лише учні та вчителі, а й батьки і гості школи. Комфортний простір для успішного, незабутнього навчання в школі найперше починається з безпеки. Великою проблемою старшого корпусу нашої школи є незадовільний стан огорожі та вхідних воріт і відсутність будь-якого огородження на значній частині території. Поряд близькість дороги з великим трафіком руху автомобілів і трамваїв. Завданням цього проекту є створення безпечних умов для перебування дітей на подвір`ї школи, їхнього дозвілля та відпочинку на свіжому повітрі під час перерв. Безпека життя школярів починається з огорожі, тому плануємо замінити частину огорожі, яка знаходиться в аварійному стані, доставити огорожу, там де її немає зовсім.
В теперішній час, в умовах карантину, пріоритетним є проведення уроків на повітрі, а на великій території школи є можливість забезпечити учням таку потребу. Це можуть бути цікаві, креативні уроки, інноваційні форми навчання, але необхідною умовою є безпека учнів. Унеможливимо доступ сторонніх осіб на територію школи, які вечорами лишають сміття, нищать вже облагороджений простір.
Для реалізації нашого проекту необхідним є встановлення огорожі (паркану), відкатних (розсувних) воріт (з приводом і пультом), розпашних воріт, хвіртки, комплекту відеонагляду, вуличного павільйну з лавками, карнізу над вхідними дверима, велосипедної парковки з дашком та улаштування покриття під павільйон.
Успішна реалізація нашого громадського проекту дасть можливість створити комфортні умови для навчання учнів, відповідальної роботи вчителів, упевненості батьків щодо життя і здоров’я їхніх дітей. Встановлення огорожі забезпечить естетичний вигляд і безпеку дітей. Вкрай потрібним є облагородження шкільного подвір’я, яке відповідатиме сучасним вимогам. Заплановано встановити павільйон з накриттям і лавками, велосипедну парковку. Все це дасть можливість поступово перетворити стареньку територію навчального закладу на комфортний, щасливий, безпечний простір. А з часом наша школа і справді буде найкращим місцем на землі. Не лише для теперішніх учнів, батьків, вчителів, але й для майбутніх поколінь українських дітей і молоді.

Сторінка проекту

Оновлено:

Вітаємо нас всіх з перемогою!!!

Category: Проекти | Added by: F0b0s (22.10.2021)
Views: 301 | Rating: 5.0/1