В рамках 25-го Форуму видавців у дитячій бібліотеці №9 відбулася зустріч з письменниками Іваном Андрусяком та Олегом Чаклуном. Учні 3-А і 3-Б класів познайомилися з книжками авторів, ставили цікаві питання, а також мали змогу спробувати себе в інсценізації уривків з книги письменників. Це дуже цікавий і корисний досвід слухання, сприйняття і дії водночас. Саме таке знайомство з книгою дозволяє відчути її сповна.

Категория: Початкова школа | Просмотров: 558 | Добавил: F0b0s | Дата: 04.10.2018 | Комментарии (0)

2-А клас - екскурсія в Раковець на пасіку "Медовий блюз." Майстер клас з виготовлення свічок.

2-Б клас - екскурсія в Шевченківський гай. Майстер-клас з виробництва лляної нитки.

3-А клас - екскурсія "Стежками Львівських Левів."

4-А клас - екскурсія Площею Ринок та в історичний музей "Історія Львова."

4-Б клас - екскурсія "Вивчаємо історію свого міста Музеями Львова." Діти писали пером грамоти, одягали одяг королів.

4-В клас - екскурсія у Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр.

3-Б клас - "Вивчаємо історію і ремесла рідного краю." Учні відвідали одну з найгарніших прикрас у скарбниці української істор ... Читати далі »

Категория: Початкова школа | Просмотров: 450 | Добавил: F0b0s | Дата: 04.10.2018 | Комментарии (0)

Діти ілюстрували книжку "Миколчині сни."

Категория: Початкова школа | Просмотров: 538 | Добавил: F0b0s | Дата: 04.10.2018 | Комментарии (0)