День туризму у початковій школі

2-А клас - екскурсія в Раковець на пасіку "Медовий блюз." Майстер клас з виготовлення свічок.

2-Б клас - екскурсія в Шевченківський гай. Майстер-клас з виробництва лляної нитки.

3-А клас - екскурсія "Стежками Львівських Левів."

4-А клас - екскурсія Площею Ринок та в історичний музей "Історія Львова."

4-Б клас - екскурсія "Вивчаємо історію свого міста Музеями Львова." Діти писали пером грамоти, одягали одяг королів.

4-В клас - екскурсія у Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр.

3-Б клас - "Вивчаємо історію і ремесла рідного краю." Учні відвідали одну з найгарніших прикрас у скарбниці української історії – древній Олеський замок. Мали змогу дізнатися трішки цікавих історичних фактів, а також пройти цікавий квест на території замку. Також, діти познайомилися з батьківщиною унікальної чорної кераміки – Гавареччиною. Учні не лише змогли спробувати себе у гончарстві, але й відчути трішки екстриму, вивчаючи місцеві пагорби на старій фірі. Отже, 3-Б сміливо рекомендує усім відвідати ці чудові куточки Західної України.

Category: Початкова школа | Views: 449 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0