Щовесни березнева українська земля зустрічає на веслах шевченківську пісню, світанням на тихі поля, і лине у сонячну мрію.

Такого ж березневого дня 1814 року колись принесли лелеки до кріпацької хати маленького хлопчика. Його назвали Тарасом.

Нині, як щороку, ми проводимо Шевченківські дні, аби не просто вшанувати пам'ять геніального поета, а й відчути його невмируще слово серцем, повірити йому, бо кому ж тоді вірити, як не Шевченкові, який життя віддав за Україну, за нас із вами, за те, щоб ми були вільними, гордими людьми.

Сьогодні, на першому уроці, відбулася урочиста лінійка, на якій виступили директор школи Степанюк В. К. й учитель української мови та літератури Сивулька М. П. Квіти до нашого Кобзаря поклали 11-класники - цьогорічні випускники школи. Також усі учні та педагогічний колектив школи заспівали "Заповіт".

... Читати далі »

Просмотров: 592 | Добавил: F0b0s | Дата: 09.03.2017 | Комментарии (0)