Проект «Світ професій у Початковій школі»

У 2-Б класі про професію геодезиста розповіла дітям мама Ігонькіна Артура пані Оля.

Зустріч з фітнес-тренером пані Іриною мали учні 2-Б класу (мама Пилипчука Сергія)

Своєю професійною майстерністю поділився батько Довгань Діани  - Олександр.

У тиждень професій до учнів 4 - Б класу завітала мама учня п. Наталя Лупич, яка розповіла про необхідність своєї професії складальника і контролера продукції медичного призначення.

Зустріч учнів 1-А класу з військовим Михайлом Романовим і архітектором Катериною Кордиш.

Котис Марта - працівник Центру творчості дітей та юнацтва провела у 1-Б класі майстер-клас із приготування корисної їжі до тижня "Що ми їмо?"

Зустріч учнів 2-А класу з майстринею-вишивальницею Марією Хамар, яка розповіла про історію і традиції народної вишивки, види швів, послідовність їх виконання. Діти з цікавістю розглядали, примірювали вишиті строї з різних регіонів України, створені умілими руками вишивальниці.

Зустріч учнів 4-А класу з фінес-тренером Пилипчук Іриною та митником Фечко Мар'яною.

Надзвичайно цікава розповідь про фах архітектора і цікаві архітектурні споруди світу від пані Катерини, мами Кордиш Лізи, учениці 3 А класу.

Учні 4-В класу ознайомились із цікавою та творчою професією «Візажист». Оксана Герасимчук розповіла дітям, як створити не тільки ідеальні обличчя, але і яскраві, стильні образи)))

Category: Профорієнтація | Added by: F0b0s (20.04.2023)
Views: 87 | Rating: 0.0/0