Гурток образотворчого мистецтва "Ідея"

Художньо-естетичний гурток "Ідея" охоплює різні види образотворчого мистецтва: графіка, живопис, декоративно- прикладне мистецтво.
Зміст занять гуртка побудований з урахуванням вікових особливостей дітей.Тематичне планування є орієнтованим.
На заняттях використовуються різноманітні техніки виконання творчих завдань (монотипія, живопис на склі, витинанка, орігамі, вироби з природних та підручних матеріалів тощо).
При залученні дітей до творчості особлива увага приділяється розвитку індивідуальної творчої особистості, а також розвитку естетичних смаків, ідеалів, потреб.
Керівник гуртка - учитель образотворчого мистецтва СЗШ № 63 Лещук О.О.
Протягом кількох років викладання у 63 школі учні неодноразово приймали участь у різноманітних конкурсах, виставках та акціях, серед яких були й переможці.
Одним з досягнень цього року є участь в акції "Свято птахів у Львові - 2021" у Львівському міському дитячому натуралістичному центрі, де вихованці нашої школи брали активну участь. Результат - переможці.

Category: Безкоштовний гурток образотворчого мистецтва | Added by: F0b0s (21.10.2021)
Views: 145 | Rating: 0.0/0