Семінар

8 грудня у СЗШ № 63 м. Львова відбувся районний семінар на тему: "Корекційна педагогіка: проблема та шляхи їх вирішення". Організаторами семінару були Відділ освіти Личаківського району, Хонько З. М. - начальник відділу освіти ДГП ЛМР, СЗШ № 63 м. Львова, СЗШ № 82 м. Львова. На семінарі з доповіддю виступила Боженко Лідія - завідувач  відділом  виховної роботи  позашкільної адаптації та психологічного супроводу НМЦО. Співдоповідачами були: Мехедова Дана  спеціаліст «Корекційної педагогіки», засновник та директор Гуманітарного центру розвитку «У світ разом», Лазар Володимира – практичний психолог СЗШ № 82 м. Львова. Також виступили: Крьока Зоряна – логопед Львівської загальноосвітньої школи-інтернат № 2 м. Львова, Черпак Наталя –асистент дітей з особливими потребами СЗШ № 82 м. Львова.

Views: 1154 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0