ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС МОЛОДИХ ПОЕТІВ «ГАЛИЦЬКА ОСІНЬ»

З 29 вересня, у Палаці Потоцьких проходить ІІІ Міжнародний літературний фестиваль "Галицька осінь".

Учасники фестивалю – відомі поети з Республіки Польща і України, - розповіла Мирослава Туркало. - Формат фестивалю передбачає безпосереднє спілкування молоді із письменниками. Фестиваль започатковано задля активізації творчого потенціалу молоді, виявлення талановитих молодих поетів, створення умов для творчої самореалізації та публікації творів молодих поетів.

Крім того, у рамках фестивалю відбудеться круглий стіл "Андрей Шептицький і Олександр Фредро – величні постаті українсько – польського порозуміння", а також спільна виставка графіка Артура Грабовського та фотографа Володимира Гарматюка.

Фестиваль відбувається за сприяння обласної державної адміністрації, департаменту з питань культури, національностей та релігій, підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

Наша школа запрошує учнів долучитися до фестивалю-конкурсу і відправити згідно із зразком свої вірші юних поетів.

Анкета – заявка для участі

в ІІІ МІЖНАРОДНОМУ ЛІТЕРАТУРНОМУ ФЕСТИВАЛІ – КОНКУРСІ МОЛОДИХ ПОЕТІВ «ГАЛИЦЬКА ОСІНЬ»

«XXVIІ MIĘDZYNARODOWEJ GALICYJSKIEJ JESIENI ITERACKIEJ»

«ПОЛЬЩА – УКРАЇНА – ОКРИЛЕНІ РАЗОМ»

26.09 - 01.10.2017 р.

1. Прізвище, імя, по батькові

2. Адреса проживання

3. Вік

4. Місце навчання

5. Участь у літературних студіях, конкурсах, нагороди

6. Телефон

7. E-mail

Дата ___ ______ 2017 року.

Тексти 2-3 віршів просимо надсилати на електронну скриньку lplakhtiy@gmail.com

з темою: Фестиваль-конкурс «Галицька Осінь» до 22.09.2017 р.

Views: 552 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0