Положення про конкурс плакатів

«Збережи свою Землю»

З метою формування у дітей і дорослих розумного ставлення до природи, виховання нового екологічного мислення, усвідомлення важливої ролі у збереженні чистоти навколишнього середовища і дбайливого ставлення до багатств природи.

Конкурс провести у одній номінації:

-        конкурс плаката , А-4 формату у будь-якій техніці (на плакаті можуть бути заклики на екологічну тематику)

-        оцінюватись буде важливість екологічної теми

-        вікова категорія: 1-5 класи, 6-8 класи, 9-11 класи.

малюнок підписати:

-        П І П учня, вік, школа, місто

-        П І П учителя, контактний телефон

Роботи будуть прийматись з 11.04.2011 до 11.05.2011р з11.00год. по 15.00 год. кабінет № 11: 79014, м.Львів, вул.Личаківська 171, СЗШ №63 конкурс плакатів (можна поштою)

- підсумки конкурсу : 17 травня 2011р. о15.00 год., СЗШ №63 м.Львова, вул.Личаківська 171

Учасники конкурсу будуть нагородженні подяками, призери конкурсу подарунками.

До складу журі включити:

1.Огура Володимир Любомирович – начальник управління освіти Львівської міської ради.

2.Гавришкевич Ігор Степанович – заслужений діяч мистецтв України.

3.Стасенко Володимир Васильович – кандидат мистецтвознавст України, завідувач кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Академії друкарства ім.І.Федорова.

4.Куць Ярослав Йосипович – доцент кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Академії друкарства ім.І.Федорова

5.Мельник Ірина Федорівна – учитель образотворчого мистецтва СЗШ № 63 м.Львова

6.Гірняк Володимир Олегович – депутат ЛМР

Конкурс проводиться з-за  підтримки управління освіти ЛМР , депутатів ЛМР: Юрія Кужелюка, Володимира Гірняка, Віри Лясковської, Юрія Путаса.

Керівник конкурсу – Наталя Яківців.