Понеділок, 23.10.2017, 02:44
Вітаю Вас Гость | RSS
Наше опитування
Як Ви ставитеся до ЗНО?
Всього відповідей: 397
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Facebook
Вконтакті

Фотозвіт конкурсу "Збережи свою Землю"

 
Фотозвіт конкурсу плаката "Збережи свою Землю"
 
З метою формування у дітей і дорослих розумного ставлення до природи, виховання нового екологічного мислення, усвідомлення важливої ролі у збереженні чистоти навколишнього середовища і дбайливого ставлення до багатств природи, на базі нашої школи було проведено міський конкурс плаката "Збережи свою Землю".
Конкурс проводиться з-за підтримки управління освіти ЛМР , депутатів ЛМР: Юрія Кужелюка, Володимира Гірняка, Віри Лясковської, Юрія Путаса.
Керівник конкурсу – Наталя Яківців.
Конкурс відбувався з 11.04.2011 до 11.05.2011р., усіх учасників поділено на три вікові групи.
На конкурс надійшло понад 400 робіт.
17 травня 2011 року журі, до складу якого увійшли
    
1.Огура Володимир Любомирович – начальник управління освіти Львівської міської ради.
2.Гавришкевич Ігор Степанович – заслужений діяч мистецтв України.
3.Стасенко Володимир Васильович – кандидат мистецтвознавст України, завідувач кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Академії друкарства ім.І.Федорова.
4.Куць Ярослав Йосипович – доцент кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Академії друкарства ім.І.Федорова
5.Мельник Ірина Федорівна – вчитель образотворчого мистецтва СЗШ № 63 м.Львова

6.Гірняк Володимир Олегович – депутат ЛМР

 визначили переможців конкурсу.
Переможці конкурсу плаката «Збережи свою Землю»
І вікова категорія (1-5 класи)

          1 місце: Борисенко Дарія (СШ №93)
 
2 місце: Савчак Божена (СШ №63)                         3 місце: Дзюба Олена (СШ№29)
ІІ вікова категорія (6-8 класи)


1 місце: Дума Богдан (СШ№63)

2 місце: Кохановська Софія (СШ№63)

 
3 місце: Ковалик Анна (СШ№83),

3 місце: Панчишин Марта (Школа мистецтв)
ІІІ вікова категорія (9-11 класи)
1 місце: Осьмак Софія (СШ№63)
2 місце: Скиба Оксана (СШ №83)                        3 місце: Крочак Йосип (Академ. гімназія)
Подяка наймолодшій учасниці конкурсу Дарусі Турецькій – 4р., учениці Мистецької школи.


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031