28 лютого в початковій школі відбулися батьківські збори у формі цікавих зустрічей. Так, у 1-Б та 2-Б класах була проведена бесіда на тему: "Кримінальна відповідальність батьків за вчинки дітей, безпека дітей" старшим патрульним УНП Миколою Ільчуком. У 2-А та 3-А класах перед батьками виступала працівник бібліотеки № 9 п. Оксана: "Батьківські секрети. Як привчити дитину до книжки". У 1-А та 3-Б класах батьки слухали Члена Національної спілки майстрів народного мистецтва Марії Хамар: "Вишитий рушник як оберіг". Перед батьками 3-В класу виступила Касперська Людмила: "Технології вдосконалення техніки читання. Швидке читання - запорука успішного навчання". У 4-Б класі розмовляли про "Вплив комп'ютера на психічне і фізичне здоров'я дітей". А у 4 -А класі майор Національної Поліції Марко Л. провела бесіду на тему: "Кримінальна та адміністративна відповідальність батьків за правопорушення їх дітей".

Збори у кожному класі пройшли жваво, батьки задавали багато питань виступаючим та отримували змістовні відповіді щодо виховання дітей. Цей факт свідчить про плідну співпрацю школи та батьківської громади.