Проведення заходів національно-патріотичного спрямування

Національно-патріотичне виховання – це комплексна система і цілеспрямована діяльність органів  державної влади, громадських організацій, сім'ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів. Це формування у підростаючого молодого покоління високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, почуття вірності, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку  із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння встановленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

В Україні національно-патріотичне виховання є одним із основних і пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства.

Педагогічні працівники та учні СЗШ № 63 м. Львова беруть  активну участь у різних заходах, що  спрямовані на виховання  національно-патріотичного руху.  Розвивають національну свідомість  на основі національних цінностей – воля, соборність, гідність, та формують у учнів нашої школи:

- почуття патріотизму;

- соціальну активність та відповідальність за доручені громадські справи;

- повагу до Конституції та Законів України;

- готовність при потребі до виконання обов'язків із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Основною  національно-патріотичного виховання в Україні є утвердження поваги до державної мови, піднесення її престижу серед громадян.

Патріотичне виховання є складовою  національного виховання, яке   направлене становлення громадянина-патріота України, готового до виконання всіх своїх громадянських і конституційних обов’язків.

Окрім наскрізного виховання педагоги нашої школи в рамках національно-патріотичного виховання наших учнів проводять  багато заходів, що  направлені  на виховання  національно-патріотичних поглядів, почуття гідності з свою країну, за рідну мову, місто, школу, зацікавлення автентикою, історією, національними звичаями.

Щотижня учні та педагоги нашої школи піднімають державний прапор України виконуючи гімн України.

У першому семестрі серед таких заходів було проведено:

1.09 – День Знань. День першокласника.

29.09 - 30.09 – до 80-тих роковин трагедії Бабиного Яру був проведений загальнонаціональний урок пам’яті, проведені бесіди, та організовано перегляд фільму.

04.10 – 08.10 - Вибори президента та учнівського парламенту.

03.10 до Дня вчителя учні школи підготували святкове привітання для вчителів.

12.10., 13.10 - До Дня українського козацтва у школі відбулась посвята у козачата учнів 5-тих класів.

13.10 -  До Дня Захисника і Захисниць України учні 7-Б класу взяли участь у конкурсі патріотичного відео., відбулась інформаційна хвилина, та перегляд фільмів на відповідну тематику.

15.11 – 19.11 – Тиждень безпеки дорожнього руху: «Молодь за безпеку дорожнього руху»

22.11 -   До Дня Гідності і  Свободи,  у школі було проведено ряд заходів, а саме: урочисте підняття прапора учнями школи, проведена інформаційна хвилинка на відповідну тематику, учні школи приєднались до відеочеленджу у соцмережах « Що для мене свобода», було проведено перегляд фільму « Герої Майдану» за участю 9-10 класів., була проведена гра-реконструкція « Події на майдані» для учнів 9-10 класів.

25.11 – Профорієнтація НУЛП Інститут права, психології та інноваційної освіти. Зустріч з доцентом кафедри кримінального права Попадинець Г.О.

20.11 – Акція «Здоров’я без сорому».

26.11-  До Дня пам’яті жертв Голодомору учні школи провели інформаційну хвилинку, відбувся перегляд фільму «Великий Голод» для учнів 8, 9, 10-их класів.

30.11 – Всеукраїнська акція дарування книг «Щедрий вівторок».

01.12 -  Загальношкільна акція до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.,

Парламент школи організував конкурс на кращу стінгазету на відповідну тематику, учні  школи роздавали усім червону стрічку, в знак солідарності з ВІЛ позитивними людьми.

06.12 – День Збройних сил України. Урочисте підняття прапора учнями школи. Зустріч з ветеранами ООС.

07.12 – Акція до Дня української хустки: «Одягни хустку», метою якої є об'єднання жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

07.12 – Участь школи у благодійній акції «Десь на Сході», яка присвячена святу Святого Миколая. Відбувся збір речей з метою надання благодійної допомоги дітям, мирним жителям та військовим, які знаходяться у зоні бойових дій (ООС).

15.12 – Організація та збір речей, продуктів харчування, іграшок до Дня святого Миколая. Співпраця та передача зібраних речей у церкву Покрови Пресвятої Богородиці.

06.12, 14.12 – Співпраця з Молодіжним центром «Компас». Бесіда-лекція на тему: «Правда про наркотики для учнів 7, 8-их класів».

17.12 – До Дня святого Миколая парламент школи підготував сценку – привітання «Миколай іде до нас».

Category: Педагогічна діяльність педагогічних працівників | Added by: F0b0s (17.02.2022)
Views: 160 | Rating: 0.0/0