Національно-патріотичне виховання – це комплексна система і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім'ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів. Це формування у підростаючого молодого покоління високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, почуття вірності, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння встановленню її як правової, демократичної, соціальної держави. В Україні національно-патріотичне виховання є одним із основних і пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства. Педагогічні працівники та учні СЗШ № 63 м. Львова беруть активну участь у різних заходах, що спрямовані на виховання національно-патріотичного руху. Розвивають національну свідомість на основі національних цінностей – воля, соборність, гідність, та формують у учнів нашої школи: - почуття патріотизму; - соціальну активність та відповідальність за доручені громадські справи; - повагу до Конституції та Законів України; - готовність при потребі до виконання обов'язків із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Основною національно-патріотичного виховання в Україні є утвердження поваги до державної мови, піднесення її престижу серед громадян. Патріотичне виховання є складовою національного виховання, яке направлене становлення громадянина-патріота України, готового до виконання всіх своїх громадянських і конституційних обов’язків. Окрім наскрізного виховання педагоги нашої школи в рамках національно-патріотичного виховання наших учнів проводять багато заходів, що направлені на виховання національно-патріотичних поглядів, почуття гідності з свою країну, за рідну мову, місто, школу, зацікавлення автентикою, історією, національними звичаями. Щотижня учні та педагоги нашої школи піднімають державний прапор України виконуючи гімн України. У першому семестрі серед таких заходів було проведено:
1.09 – День Знань. День першокласника. 29.09 - 30.09 – до 80-тих роковин трагедії Бабиного Яру був проведений загальнонаціональний урок пам’яті, проведені бесіди, та організовано перегляд фільму. 04.10 – 08.10 - Вибори президента та учнівського парламенту. 03.10 до Дня вчителя учні школи підготували святкове привітання для вчителів. 12.10., 13.10 - До Дня українського козацтва у школі відбулась посвята у козачата учнів 5-тих класів. 13.10 - До Дня Захисника і Захисниць України учні 7-Б класу взяли участь у конкурсі патріотичного відео., відбулась інформаційна хвилина, та перегляд фільмів на відповідну тематику. 15.11 – 19.11 – Тиждень безпеки дорожнього руху: «Молодь за безпеку дорожнього руху» 22.11 - До Дня Гідності і Свободи, у школі було проведено ряд заходів, а саме: урочисте підняття прапора учнями школи, проведена інформаційна хвилинка на відповідну тематику, учні школи приєднались до відеочеленджу у соцмережах « Що для мене свобода», було проведено перегляд фільму « Герої Майдану» за участю 9-10 класів., була проведена гра-реконструкція « Події на майдані» для учнів 9-10 класів. 25.11 – Профорієнтація НУЛП Інститут права, психології та інноваційної освіти. Зустріч з доцентом кафедри кримінального права Попадинець Г.О. 20.11 – Акція «Здоров’я без сорому». 26.11- До Дня пам’яті жертв Голодомору учні школи провели інформаційну хвилинку, відбувся перегляд фільму «Великий Голод» для учнів 8, 9, 10-их класів. 30.11 – Всеукраїнська акція дарування книг «Щедрий вівторок». 01.12 - Загальношкільна акція до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом., Парламент школи організував конкурс на кращу стінгазету на відповідну тематику, учні школи роздавали усім червону стрічку, в знак солідарності з ВІЛ позитивними людьми. 06.12 – День Збройних сил України. Урочисте підняття прапора учнями школи. Зустріч з ветеранами ООС. 07.12 – Акція до Дня української хустки: «Одягни хустку», метою якої є об'єднання жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій. 07.12 – Участь школи у благодійній акції «Десь на Сході», яка присвячена святу Святого Миколая. Відбувся збір речей з метою надання благодійної допомоги дітям, мирним жителям та військовим, які знаходяться у зоні бойових дій (ООС). 15.12 – Організація та збір речей, продуктів харчування, іграшок до Дня святого Миколая. Співпраця та передача зібраних речей у церкву Покрови Пресвятої Богородиці. 06.12, 14.12 – Співпраця з Молодіжним центром «Компас». Бесіда-лекція на тему: «Правда про наркотики для учнів 7, 8-их класів». 17.12 – До Дня святого Миколая парламент школи підготував сценку – привітання «Миколай іде до нас». | |
| |
Views: 160 | |
Total comments: 0 | |