Триває акція "Будьмо єдині в турботі про ближніх".
На свято св. Миколая "Лицарі Колумба" та "Волонтерська ініціатива" разом з друзями планують відвідати діток в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, Львівській міській дитячій клінічній лікарні, Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» та Львівському обласному неонатальному центрі.
Просимо про допомогу коштами, солодощами та фруктами. (Збір відбудеться у церкві Покрови, м. Львів, вул. Личаківська 175 та Родинний дім Покрови, Львів, вул. Кривчицька дорога 19)
З питань підтримки просимо писати повідомлення в Офіс розвитку СДБ або телефонувати за номером +38(096)7323644 п.Руслан ("Лицарі Колумба"), +38(097)3839799 п.Наталя ("Волонтерська ініціатива")
![](/_nw/5/s03255001.jpg)
![](/_nw/5/s70443542.jpg)
Закуплені подарунки в дитячі притулки
![](/_nw/5/s91037572.jpg)
![](/_nw/5/s67678470.jpg)
![](/_nw/5/s30065383.jpg) |