Заходи по вшануванню пам'яті Тараса Григоровича Шевченка (06-13.03.2015 р.)

У понеділок 09.03.15 р. школярі нашої школи зібрались біля погруддя Т.Г. Шевченка, поклали квіти та спільно виконали Заповіт, а також відбувся флешмоб з національною символікою.

У вівторок учні 5-11 класів відвідали ЦТДЮ Галичини, де відбулася урочиста академія, присвячена Кобзарю за участі артистів Львівської державної філармонії та виконавців школи.

Середа відзначилась загальношкільним читанням поезій Т.Г. Шевченка.

У п'ятницю члени учнівського самоврядування підготували Шевченківське свято для учнів 5-х класів.

Також протягом тижня була проведена виставка учнівських художніх робіт, а саме: конкурсу малюнка та стінгазет, присвячених життю і творчості кобзаря.

Адміністрація школи виділила найкращі художні роботи:

5-Б класу (Лукомська К., Яців В., Гельмис О., Ланко А, Візний М., Хамар Н., Підкова С., Тимчишин К., Заяць В.), 6-А класу (Яким М.)

та стінгазети: 8-А та 8-Б класів.

Views: 714 | Added by: F0b0s | Rating: 5.0/2