Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання національно-патріотичної свідомості  в СЗШ №63 протягом 18-19 лютого 2016 року було проведено цикл заходів, присвячених річниці Революції Гідності.

18 лютого оформлено бібліотекарем школи Черниш Т.Г. книжкову виставку в приміщенні шкільної бібліотеки, педагогом-організатором Гуляр О.П. та учнями  9-А оформлено куточок, присвячений вічній пам’яті Героям Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність, і віддали своє життя за Україну. Організовано виставку малюнків на дану тематику.

19 лютого проведено лінійку-реквієм із співом державного гімну та хвилиною мовчання. Відбулась зустріч 9-х класів із  полковником прикордонних військ О.Гавелем, який не лише розповів про оборону наших кордонів, а й продемонстрував воєнні фото та відео. Також учні 8 та 10 класів мали змогу поспілкуватись із волонтером АТО, депутатом ЛМР  Ю.А. Кужелюком.

Views: 533 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0