Семінар вчителів англійської мови

17 листопада у СЗШ № 63 відбувся семінар вчителів англ. мови за участю провідного методиста видавництва Express Publishing Наталії Ляшко на тему: "Демоурок за підручником Prime Time на тему: "Home"". До участі у семінарі були залучені вчителі англ. мови шкіл Личаківського району. Організатор даного семінару К. Є. Гриб.

Наталія Ляшко проводила майстер-клас із учнями 5 Б класу. Знайомство з учнями відбулось у формі гри.

Методист продемонструвала різноманітні методичні прийоми.

Учні не лише слухали пояснення вчителя, а й брали активну участь у виконанні різноманітних завдань.

Особливо дітям сподобалась робота командами.

Захід отримав високу оцінку учасників семінару - вчителів англ. мови Личаківського району.

Організатор семінару Гриб К. Є. висловлює щиру подяку колегам за допомогу в організації та проведенні заходу

та директору школи Степанюку В. К. за теплий прийом дітей у стінах школи.

Views: 772 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0