Олімпіада «Наланда» – призи для учнів та вчителів!

Європейський центр дистанційної освіти «Наланда» запрошує Вас взяти участь в організації престижної міжнародної дистанційної олімпіади «Наланда 2016» для учнів 2-11 класів вашої школи!
Олімпіада «Наланда 2016» буде проводитися з 18 жовтня по 30 листопада 2016 року на сайті  www.nalanda.ac.
Предмети: українська мова, англійська мова, російська мова, математика, біологія, інформатика.
Усі учасники олімпіади отримають заохочувальні грамоти й фірмові ручки «Наланда 2016». На переможців чекає безліч призів: дипломи, медалі, смарт-годинники, смартфони SAMSUNG та планшети LENOVO.
Кращий учень «Наланда 2016» буде нагороджений 7-денною поїздкою в Дубай на двох з повністю оплаченим перельотом, проживанням і харчуванням!
Європейський центр дистанційної освіти «Наланда» цінує внесок учителів у підготовку до проведення олімпіади. Тому для мотивації педагогів-кураторів, які зареєстрували учнів на сайті www.nalanda.ac, створена додаткова система заохочення.

Views: 1270 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0