Субота, 07.12.2019, 08:37
Вітаю Вас Гость | RSS
Категорії розділу
Ведення фінансово-господарської діяльності [18]
Кошторис і фінансовий звіт про надходження і використання всіх отриманих коштів, інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти отримані з інших джерел, не заборонених законодавством, оскільки не усі навчальні заклади не виконують цю вимогу.
Початкова школа [15]
Наше опитування
Як Ви ставитеся до ЗНО?
Всього відповідей: 555
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Facebook
Вконтакті
Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT »
17:34
Міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT »

ПОЛОЖЕННЯ

про ІІ міську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій «Lviv CSIT»

 

I. Загальні положення

1.1. Міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT » започаткована у 2013 році і проводиться серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях: комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка», «Програмування». Учасниками міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можуть бути учні 5-11-их класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

1.2. Основними завданнями міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій є:

 • стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді;
 • виявлення обдарованих учнів та розвиток їх творчих здібностей, залучення їх до навчання у вищих закладах освіти країни;
 • підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформа­цій­них технологій, прищеплення широким колам учнівської молоді навичок дослідницької роботи;
 • пропаганда досягнень науки, техніки та новітніх технологій;
 • підведення підсумків роботи факультативів, гуртків, секцій, учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями;
 • залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів вищих закладів освіти, працівників наукових закладів України до активної допомоги навчально-виховним закладам у справі поліпшення стану викладання інформатики та підвищення рівня знань, умінь та навичок учнівської молоді;
 •  формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах та турнірах.
  1.  Організатором та координатором проведення ІІ міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT» є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».
  2.  Управління освіти ДГП ЛМР здійснює контроль за дотриманням вимог даного Положення при проведенні всіх етапів міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
  3. Для складання завдань олімпіади голова журі визначає осіб, на яких покладається відповідальність за створення творчих груп з розробки завдань олімпіади та критеріїв їх оцінювання із числа фахівців відповідних галузей у складі не більше п’яти осіб. Заступники голови журі та члени творчих груп несуть персональну відповідальність за науковий рівень змісту завдань та їх секретність до моменту оприлюднення.
  4. Для консультацій щодо розв’язання спірних питань в роботі журі (правильність перевірки та об’єктивність оцінювання робіт і визначення переможців олімпіади) призначаються експерти-консультанти.
  5.  Переможців міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій визначають в особистій та командній першості.

 

2.Проведення міської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій «Lviv CSIT »

 

2.1. Міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій проводяться в три етапи:

 •  перший етап – 25.10.2014 р., заочний, за допомогою системи онлайн-тестування;
 •  другий етап – грудень 2014 р., очний;
 •  третій етап – квітень 2015 р., конкурс творчих робіт.

2.2. I етап міської олімпіади проводиться у заочній формі.

      Перший етап олімпіади відбудеться впродовж одного дня для учнів всіх навчальних закладів міста – 25 жовтня з 9.00 до 18.00 через систему тестування http://ejudge.lp.edu.ua

Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 17 по 24 жовтня на сайті ejudge.lp.edu.ua , вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну поштову скриньку. Учасники несуть особисту відповідальність за реєстрацію та відповідність наданої інформації.

      Ознайомитись з олімпіадними завданнями та розпочати їх виконання можна у будь-який момент вказаного проміжку часу.

      О 18.00 год. система тестування припинить свою роботу і буде сформовано підсумкову таблицю.

      Результати першого етапу будуть розміщені з 27 жовтня на сайті http://ejudge.lp.edu.ua .

      Переможці першого етапу допускаються до участі у другому. Запрошення до участі у другому етапі будуть розіслані на електронні скриньки до 3 листопада.

 

      IІ етап міської олімпіади проводиться в очній формі на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (онлайн-тестування). Учасникам будуть запропоновані задачі за наступними напрямами: програмування; комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми.

      ІІІ етап міської олімпіади проводиться у квітні 2015 року та передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем:

 • розроблення комп’ютерних ігор,
 • розроблення сайту,
 • розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

      Переможці другого та третього етапів нагороджуються цінними призами.

      Правила проведення кожного з турів олімпіади та визначення переможців визначаються Оргкомітетом та розміщуються на сайті http://ejudge.lp.edu.ua.

2.3. Учасникам олімпіади з інформаційних технологій дозволяється користуватися лише обладнанням, програмним забезпеченням та друкованими матеріалами, що надаються оргкомітетом.

 

3.Учасники олімпіади

 

3.1. До участі в олімпіаді запрошуються учні 5-11 класів навчальних закладів м. Львова. У II та III етапах міської олімпіади з інформаційних технологій допускаються ті учні, які стали переможцями попереднього етапу.

3.2. До місця проведення II та III етапів олімпіади учні прибувають організовано у супроводі керівника команди, маючи при собі документ, що засвідчує особу.

 

 1. Зміст і структура завдань

 

4.1. Завдання для учасників олімпіади пропонуються двох типів:

- тестові завдання з кількома варіантами відповідей, з яких потрібно обрати правильні;

- інтерактивні завдання, у яких отримання правильної відповіді передбачає виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

4.2. Кількість завдань та час виконання завдання для учасників олімпіади визначає Оргкомітет.

 

 1. Апеляція

 

5.1. У разі виникнення питань учасники мають право після завершення відповідного етапу змагань подавати заяву у письмовій формі апеляційній комісії з приводу правильності та об'єктивності оцінювання виконаних ними завдань та одержати письмову відповідь(за вимогою учня) до підбиття остаточних підсумків відповідних змагань.

 

 1. Відзначення переможців олімпіади

 

6.1. Урочиста церемонія нагородження переможців міської олімпіади та вчителів, які їх підготували, буде проведена у травні 2015 року, про що буде повідомлено додатково після завершення ІІІ етапу.

 

Переглядів: 613 | Додав: F0b0s | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів