Майстер-класи на уроках фізкультури у початковій школі

Кожного року українці святкують день Святого Миколая, а особливо діти з нетерпінням чекають на подарунки. Відомо, що все життя він ніс людям добро і милосердя. Святий Миколай всім серцем любить дітей і кожному дарує бодай крапельку своєї любові. Напередодні свята, дітлахи початкової школи отримали в подарунок спортивний інвентар з флорболу та бадмінтону. Діти з величезним задоволенням займаються і отримують масу позитивних емоцій на уроках фізкультури. Як говорили учні, вони мріяли займатися такими видами спорту.

Висловлюємо величезну подяку за придбання спортивного інвентарю Управлінню освіти Львівської міської ради, а також громадській організації "Спортивний рух Олександра Педана "JuniorZ"" за популяризацію здорового та активного способу життя серед школярів. Дякуємо тренерам за проведення майстер-класів з флорболу, бадмінтону, альтимат фризбі, корфболу на уроках фізкультури, а також усім, хто несе радість нашим дітлахам. Мрійте, мрії збуваються. Веселих різдвяних свят!!!

Views: 392 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0