Майстер-клас для вчителів англійської мови

24.04.19 у СЗШ № 63 на базі початкової школи відбувся майстер-клас для вчителів англійської мови за участю методиста Ірини Кошулінської. Методист провела демоурок на тему: "Древні цивілізації" з використанням підручників Family and friends. Урок був надзвичайно насиченим та цікавим. Методист використала ряд сучасних методів та прийомів. Діти проявили жвавий інтерес та охоче виконували усі завдання вчителя. Звісно ж, не обійшлося без приємних сюрпризів. Методист Ірина Кошулінська подарувала вчителям англійської мови, які працюють у почаковій школі сучасні дитячі підручники з граматики. Голова методоб'єднання вчителів англійської мови Гриб Катерина Євгеніївна висловлює подяку методисту Ірині Кошулінській за проведений майстер-клас та завучу початкової школи Іванець Ользі Євгенівні за сприяння в проведенні даного заходу на базі школи.

Views: 543 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0