Іншомовний табір

Кожен день у таборі розпочинався ранковою розминкою, після якої діти мали нагоду брати участь у майстер-класах, тренінгах, заняттях іноземною мовою.

В перервах між заняттями діти грали інтерактивні ігри на формування мовних навичок а також ігри на свіжому повітрі.

У роботі табору також брала учась соціально-психологічна служба школи. В рамках роботи табору шкільний психолог Імамвердієва Ельміра Арастунівна провела з дітьми заняття з арт-терапії, тренінги "Мистецтво спілкування" та "Робота в команді".

"Завдяки плідній співпраці психолого-педагогічного колективу СЗШ № 63 з представниками громадських, міжнародних молодіжних, освітніх організацій та незалежних тренерів і громадських діячів нам вдалося організувати не лише цікаві інтерактивні заняття, тренінги, майстер-класи, а й забезпечити дітям незабутнє дозвілля під час перебування в пришкільному прогулянковому таборі "We are friends", - зазначає керівник табору Гриб К. Є. та висловлює подяку всім, хто долучився до роботи табору.

Views: 644 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0