Бібліотечний урок-зустріч учнів 1-Б класу з Віталією Савченко «Мандруймо незвіданим світом казок»

23 лютого у приміщенні Дитячої бібліотеки №9, відбулася зустріч учнів 1-Б класу з українською поетесою і дитячою письменницею Віталією Савченко. Зустріч була особливою, адже учні не лише слухали розповіді письменниці, але й самі стали частинкою казок. Гномики, чарівний камінчик, сонячні зайчики  - і це далеко не усі ролі, які випробували на собі учні 1-Б класу. Атмосфера була надзвичайно теплою, цікавою та в певній мірі по-дитячому доброю.

Саме такі уроки  дають змогу діткам розкрити нові таланти , риси характеру, проявити харизму.

Дякуємо Віталії Савченко за чудово проведений час та Дитячій бібліотеці №9 за гостинність та костюми для діток.

Views: 567 | Added by: F0b0s | Rating: 0.0/0