До Дня дитячої книги учні 2-х класів на групі продовженого дня разом з Потюх Я. І. побували в дитячій бібліотеці, де взяли участь в книжковому калейдоскопі «Є у світі казкова країна». Діти читали казки, дивились мультики, малювали ілюстрації до казок.

Категория: Початкова школа | Просмотров: 75 | Добавил: F0b0s | Дата: 05.04.2023 | Комментарии (0)

Учні перших класів з вихователем Войтович Мар’яною Ігорівною на групі продовженого дня мали цікаву бесіду про Ісуса Христа, який за шість днів до Пасхи зібрався іти на святкування в Єрусалим.
Також діти зробили аплікацію «Вербові котики».

Верба б’є, не я б’ю,
За тиждень - Великдень!
Уже недалечко червоне яєчко.

Категория: Початкова школа | Просмотров: 65 | Добавил: F0b0s | Дата: 05.04.2023 | Комментарии (0)

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки у Початковій школі на групі продовженого дня під керівництвом Войтович Л. В. учні 3-4-х класів написали радіодиктант. Діти дізнались про безпечну поведінку з мінами та нерозірваними боєприпасами.

Категория: Початкова школа | Просмотров: 81 | Добавил: F0b0s | Дата: 05.04.2023 | Комментарии (0)

2 квітня в Бібліотеці-філії №38 ЦБС для дорослих на вулиці Ніщинського 27 відбувся майстер-клас "Ліпка-рельєф. Моя писанка" в рамках всеукраїнського фестивалю "Лемківська писанка". Щиро вдячні викладачам Дитячої школи народних мистецтв Сікорі Мирону та Ковалевич Юлії.

Просмотров: 57 | Добавил: F0b0s | Дата: 05.04.2023 | Комментарии (0)