Дорогі випускники 2018! Мій 11Б!!! Вітаю Всіх з вдалим, успішним стартом! Вступом у навчальні заклади, які Ви обрали. Бажаю знайти себе, реалізувати задуми, здійснити мрії, будьте щасливі і успішні! Любіть, подорожуйте, насолоджуйтесь життям! А Мені Ви залишили приємні спогади....!

Наталія Базюк

Просмотров: 651 | Добавил: F0b0s | Дата: 24.08.2018 | Комментарии (0)

Нам все вдалося! Море позитиву, незабутніх вражень і емоцій отримала я з 11Б у цій мандрівці. Складно бути першими, ламати стереотипи але потрібно мінятися, прислухатися до бажання дітей і батьків. Діти отримали можливість оглянути Будапешт і Відень, милуватися архітектурою казкової Праги, на екскурсійному кораблі по р. Влтаві куштувати традиційні страви чеської кухні та побачити стару Прагу з унікальних ракурсів, відвідати одне з найкрасивіших міст Європи, місто Великого Моцарта - Зальцбург. Здійснили фантастичну поїздку до озерного краю Зальцкаммергут.Тут найчистіше повітря і унікальної краси озера, що відображають хмари і гірські озера та колоритні будиночки австрійських сіл. Нехай любов до мандрівок, яку я Вам прищеплювала продовж усіх шкільних років, зробить Ваше життя яскравим. Подорожуйте!!! Реалізуйте усі Ваші мрії та задуми! Успіхів і щасливої долі! Ваша Ната.

... Читати далі »

Просмотров: 769 | Добавил: F0b0s | Дата: 24.08.2018 | Комментарии (0)