Успішного нового навчального року!

Новий навчальний рік почався не так, як зазвичай, не так, як хотілося б учителям, учням  та батькам. Урочиста лінійка проводилася для учнів 1-х кл. та одинадцятикласників у спортивному залі початкової школи. Тривожний вересень цього року зумовлений військовими діями у зоні АТО. На лінійці учителі, учні та гості свята Знань вшанували загиблих героїв Хвилиною пам’яті, виконали Державний гімн України.

Сумним цей день був ще й тому, що двоє провідних учителів школи, а саме: Гончар О. П., заслужений учитель України та Бойчук М. П. ... Читати далі »

Просмотров: 680 | Добавил: F0b0s | Дата: 09.09.2014 | Комментарии (0)

29 серпня 2014 р. відбулося засідання педагогічної ради школи.

На порядку денному стояли такі питання:

1. Звіт директора школи про роботу педколективу у 2013-2014 н.р. та основні завдання на наступний 2014-2015 н.р.
  2. Обговорення і затвердження річного плану роботи школи.

З доповіддю виступив директор школи Степанюк В.К., презентацію якої розміщуємо нижче. Також виступили заступники директора школи Кобилінський П.М., Іванець О.Є., Шуберт О.С. та вчителі школи.

Просмотров: 661 | Добавил: F0b0s | Дата: 09.09.2014 | Комментарии (0)

Дирекція школи висловлює щиру вдячність батьківській громаді за надану матеріальну допомогу школі, яка сприяла якісному ремонту навчальних приміщень та коридорів школи, яка добре підготувалася до нового 2014-2015 н.р.

З повагою директор школи та педколектив

Просмотров: 667 | Добавил: F0b0s | Дата: 09.09.2014 | Комментарии (0)